Lely - Przetrząsacze

Przetrząsanie dla szybkiego i równomiernego suszenia Szczególnie w przypadku cięższych partii ściętej trawy, przetrząsanie w odpowiednim czasie jest ważne dla zapewnienia szybkiego i równomiernego suszenia. Dostateczna wydajność w połączeniu z odpowiednim mechanizmem odwracania ogranicza czas suszenia i w rezultacie czas prac polowych, a także opóźnienia w odrastaniu. Właściwie przetrząsana zielonka jest pozbawiona darni i łatwiejsza do zgrabienia. Właściwa powierzchnia pola oraz odpowiednia regulacja maszyny pozwalają uniknąć zanieczyszczenia zbiorów.

Lely Lotus Stabilo
Lely oferuje duży wybór przetrząsaczy z trzypunktowym układem zawieszenia, o szerokościach roboczych odpowiednich dla każdego gospodarstwa mlecznego. Urządzenie sterujące Stabilo zapewnia stabilną pracę maszyny zarówno podczas przetrząsania jak i podczas zawracania. Wytrzymałość i wydajność są gwarantowane.

Lely Lotus doczepiane przetrząsacze zielonki
Wyjątkowe przetrząsacze z 6, 8 lub 12 wirnikami przetrząsającymi wyposażone w układ jezdny Lely. Solidna konstrukcja zapewnia dobre dopasowanie do nierówności gruntu oraz stabilność podczas całej operacji przetrząsania. W pozycji transportowej układ jezdny podtrzymuje przetrząsacz.

Lely Lotus Combi
Wyjątkowe przetrząsacze Lotus Combi, wyposażone w dwa lub cztery wirniki przetrząsające, pozwalają na efektywne przetrząsanie i układanie wałów pokosu przy użyciu jednej maszyny.

Więcej informacji w katalogu: POBIERZ KATALOG

 

 

MASZYNY NOWE
  JCB
  Kuhn
  Giant
 
   
 
       
  OMEGA - Motłwascy

O firmie | Maszyny dla warzywnictwa | Maszyny dla rolnictwa | Technologie magazynowania | Maszyny używane | Serwis i części | Usługi rolnicze | Kontakt
projektowanie stron www - iPolska.com.pl