Lely - zagrabiarki

Czysta pasza we właściwym pokosie Zgrabiarka krzywkowa powinna umożliwiać szybkie operacje oraz ułożenie wydajnego pokosu o właściwym kształcie i szerokości. W końcu dobry pokos ma decydujące znaczenie dla wydajności prasy, kombajnu czy ładowarki. Dostosowanie do gruntu, stabilność oraz regulacja zapewniają czyste zgrabianie i eliminację wszelkich zanieczyszczeń paszy, pochodzących z ziemi lub wyschniętego obornika.

425 S-455 S-485 S-485 P
W skład nowej serii zgrabiarek jednowirnikowych wchodzą modele zawieszane i przyczepiane. Hibiscus 485, którego wirnik ma średnicę 3,80 m, jest największym modelem jednowirnikowym, dostępnym na rynku! Konstrukcja zgrabiarek jest bardzo solidna, a zastosowany w niej system „Head-Lock” jest doskonałym przykładem innowacyjnego myślenia.

725 CD-805 CD-855 CD
Seria zgrabiarek dwuwirnikowych, o centralnym składowaniu pokosu, to cztery modele wyróżniające się solidną konstrukcją i wysoką wydajnością. Hibiscus 725 CD jest dostępny zarówno w wersji Standard i Classic.

655 SD-765 SD
Dwa modele z podwójnymi wirnikami o bocznym składowaniu pokosu i tej samej szerokości roboczej. Model 765 SD Vario wyróżnia się możliwością regulacji szerokości roboczej i układania dwóch wałów podczas jednego przejazdu.

1015 CD Profi
Najszerszy model zgrabiarki Hibiscus ma dwa ogromne wirniki, zbierające pokos w jeden centralny wał. Ta zgrabiarka jest idealna dla właścicieli dużych gospodarstw mlecznych i opasowych, oraz wykonawców usług rolniczych, dla których liczy się szybkość pracy i doskonały kształt układanego wału.

Więcej informacji znajdziesz w katalogu: POBIERZ KATALOG

MASZYNY NOWE
  JCB
  Kuhn
  Giant
 
   
 
       
  OMEGA - Motłwascy

O firmie | Maszyny dla warzywnictwa | Maszyny dla rolnictwa | Technologie magazynowania | Maszyny używane | Serwis i części | Usługi rolnicze | Kontakt
projektowanie stron www - iPolska.com.pl